Sosyal Medya Ajansı

Markanızı Birlikte Büyütelim! Sağlam Dijital Stratejilerle ölçülebilir bir büyümeye var mısın?

Güçlü fikir sizi hemen etkisi altına alır. Hissedersiniz. Yaratıcı fikirlerse sizi ele geçirir.

Müşterilerimizin hedefleri doğrultusunda; fikirler bulur, stratejiler geliştirir, mükemmel şekilde uygularız!

Hemen Teklif Alın

Markanızınızı birlikte büyütmeye ne dersiniz?
Formu doldurun sizin için çalışalım.

Sabahlara kadar sokak oyunları oynamak ve jetonlu oyunlarda kıyasıya kapışmaktır. Bütün harçlığı jetona gömüp, okuldaki kankanın tostunu paylaşmaktır. İçinden binlerce oyun çıkacak umuduyla alınan atari kasetinden ilk aduket’i yemektir. Dijitalde köpürtülen bütün kampanyalarda köpük partisine dahil olmaktır. Bütün teknolojiyi su gibi içip dijital fikirleri yaratmaktır.

Yani özetle; Atarinin televizyonu bozduğunu düşünen annelerin çocukları büyüdü ve artık sosyal medyada markaları yönetiyor!

Aduket hakkında daha fazla bilgi

Güçlü fikir sizi hemen etkisi altına alır. Hissedersiniz. Yaratıcı fikirlerse sizi ele geçirir. Tarif edilemez duygularla hareket ve davranışlarınızı yönlendirir. Müşterilerimizin hedefleri doğrultusunda, fikirler bulur stratejiler geliştirir. Mükemmel şekilde uygularız!

Neler Yapıyoruz ?

Aduket Reklam Ajansı, kurulduğu günden bugüne dijital ve geleneksel platformlara odaklanmış, müşterilerinin online/offline varlığına değer ve işlev katan tam hizmet reklam ajansıdır. Aduket, eski ve yeni bütün mecraları kullanarak yaratıcı fikirler bulur, dijital stratejiler oluşturur, yazılım ve mobil uygulama geliştirme alanlarında hizmet verir. Aduket, İstanbul Koşuyolu’nda global ve yerel müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor.

 • Marka Stratejileri

  Markanız için; hem geleneksel ve dijital mecralar için stratejiler geliştirir. Yaratıcı fikir sürecine bu stratejileri dahil ederiz. Sürdürülebilir bir büyüme için, stratejisi olan yaratıcı fikirler kendi pazarınızda tutunmanızı sağlar.

  kink icon
 • Kurumsal Kimlik

  İster sıfırdan yaratılmış bir marka olsun, isterse tasarım trendlerine ayak uyduramamış bir marka; tüm kurumsal kimlik süreçlerini yönetir, sürdürülebilir bir büyümeye katkı sağlarız.

  cicek icon
 • Yaratıcı Fikir

  Markanız için stratejiler geliştirir, bu stratejilere uygun yaratıcı kampanyalar kurgularız. Yaratıcı fikirlerin gücüyle markanızın büyümesine katkı sağlarız.

  ampul icon
 • Medya Planlama

  Medya bütçenizi en efektif şekilde yönetir, stratejinize uygun olarak satışlarınızı artırırız. Bütçenize uygun olarak geleneksel ve dijitaldeki medyanızı planlar, düzenli olarak raporlarız.

  turuncu laptop icon
 • Sosyal Medya Yönetimi

  Sosyal medya platformları için içerikler oluşturur ve planlarız. Bu plan dahilinde, düzenli olarak sosyal medya hesaplarınızdan içerikleri paylaşırız. Gelen yorumları modere eder, düzenli olarak raporlar sunarız.

  turuncu kalp icon
 • Video Prodüksiyon

  Markanız için; reklam filmleri, tanıtım filmleri ve animasyon filmler yazar, planlar ve çekeriz. Videonun gücünü kullanarak hedef kitlenize en yaratıcı şekilde marka ve hizmetinizi anlatırız.

  turuncu cicek icon

Aduket Nedir

Capcom tarafından 1987 yılında piyasaya sürülen Street Fighter kitleleri peşinden sürüklerken bize de fazlasıyla ilham verdi. Yarım daire yapıp yumruğa basarak çok Aduket çektik, çok jeton kaybettik ama; güzel şeyler de öğrendik! Aduket en temelde içindeki gücü doğru yöne ve yere doğru yönlendirerek başarıya ulaşmaktır. Markalarımız içindeki gücü doğru yerde ve doğru zamanda ortaya çıkarmaları için burdayız. Hemen karakterini seç ve oyuna dahil ol! En baştan söyleyelim biz Ryu’yu alıyoruz!

Referanslar

Birlikte güzel projelere imza attığımız markalarımızı gururla sunarız! Referanslarımızla ilgili detaylara proje detaylarından inceleyebilirsiniz.